Фінінспектори Черкащини виявили незаконних витрат на понад 381 тис грн в Черкаській фітосанітарній лабораторії

Фінінспектори Черкащини виявили незаконних витрат  на понад 381 тис грн в Черкаській фітосанітарній лабораторії
в Новини

Операції, що призвели до незаконних витрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 381,7 тис грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державної установи «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» (далі – Установа, Лабораторія) за період з 01.01.2012 по 30.06.2015.

Проведеною ревізією нарахування та виплати заробітної плати працівникам Лабораторії встановлено, що до загальної кількості посад по загальному фонду, включено 6 посад провідних фахівців, які за своїми функціональними обов’язками  надають платні послуги. Таким чином, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету проведено покриття витрат спеціального фонду на суму 378,6 тис грн., що є порушенням чинного законодавства.

Окрім того, ревізією встановлено покриття Лабораторією видатків сторонньої юридичної особи на загальну суму 2,8 тис грн.

Також виявлені незаконні витрати підзвітних коштів при відсутності належного документального підтвердження.

За допущені порушення відносно 3 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Черкаській області та УСБУ в Черкаській області.

За інформацією прес-служби ДФІ в Черкаській області