Фінінспектори Черкащини виявили втрат на понад 559 тис. грн в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Т. Г. Шевченка

в Новини

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 559 тис. грн, виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка (далі – навчальний заклад).

Зокрема, внаслідок безпідставного завищення граничного обсягу педагогічного навантаження, працівникам навчального закладу незаконно виплачено кошти на загальну суму понад 142 тис. грн, на які нараховано та сплачено внески до державних цільових фондів на суму понад 57 тис. грн.

Крім того, навчальним закладом допущено покриття видатків спеціального фонду по оплаті послуги з газопостачання гуртожитку за рахунок коштів загального фонду на суму понад 271 тис. грн.

Також встановлено факти оплати завищеної вартості та обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 71 тис. грн.

За недотримання законодавства на посадових осіб навчального закладу складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Черкаській області, прокуратуру Черкаської області та Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області