ФК “Черкаський Дніпро” поступився “Миколаєву”

ФК “Черкаський Дніпро” поступився “Миколаєву”
в Новини

ФК “Черкаський Дніпро” програв на виїзді МФК “Миколаєву” з рахунком 0:1.

Перший тайм пройшов за абсолютно рівної гри: на полі міського стадіону точилася позиційна боротьба за центр поля. Команди створили обмаль моментів біля воріт своїх опонентів.

Старт поєдинку запам’ятався підступним пострілом Юрія Батюшина із 35-ти метрів – Оресту Будюка довелося прикласти зусиль, щоб впоратися з м’яч, що зрикошетив від газону. Згодом Ігор Сікорський закинув шкіряну кулю за спини захисників черкащан, проте Батюшину не вдалося влучити у ближній кут приїжджої команди. У відповідь Денис Скепський, скориставшись скидкою Руслана Качура, з дуги пробив над поперечкою МФК «Миколаїв».

«Черкаський Дніпро» активно розпочав другий тайм, підопічні Ігоря Столовицького подовгу затискали свого суперника на його половині поля. Але проте і нажаль загострити гру біля воріт Валерія Восканяна так і не вдалося. Виокремимо хіба що удар мимо цілі Левана Кошадзе.

А господарі поля витиснули максимум зі стандартів. Під час розіграшу кутового Будюк зреагував на удар Сікорського, а Олег Синьогуб виніс м’яча зі «стрічки». Гол відбувся на 75-ій хвилині: Юрій Батюшин із стандарту навісив на лінію карного майданчика, де залишений без уваги захисників Станіслав Чучман, безперешкодно переправив шкіряну кулю до сітки черкащан.

Спроби «Черкаського Дніпра» врятувати матч ледь не наразилися на ще більші неприємності. Під час швидкої контратаки господарі вивалися три в один, проте на удар впритул Віктора Берка зреагував голкіпер Будюк. Уже в компенсований час Батюшин не зміг свій індивідуальний прохід завершити результативним ударом.

Інформує сайт ФК “Черкаський Дніпро”.