ФК «Дніпро» підтримав кандидатуру Олександра Радуцького на посаду міського голови

ФК «Дніпро» підтримав кандидатуру Олександра Радуцького на посаду міського голови
в Новини

ФК «Черкаське Дніпро» підтримав кандидатуру Олександра Радуцького на посаду міського голови Черкас від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Про це генеральний директор клубу Володимир Лашкул повідомив на Загальних зборах учасників Громадськоі організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро». До іі складу включили і нинішнього секретаря міськради Радуцького.

Сам же Олександр Романович відзначив, що він надзвичайно вдячний за довіру. Більш того, і футбольний клуб, і генеральний директор підтримали ідею про створення у Черкасах Академії футболу для дітей та юнацтва. Імовірно, будівництво комплексу почнеться вже навесні, зауважив кандидат. У Черкасах навіть уже визначені місця, де можна буде розмістити подібний об’єкт.

– Люди бачать мою роботу, тому все більше мене підтримують. І партія в мене повірила, приємно, що і ваша громадська організація розглянула це питання. Я обіцяю максимально допомагати футбольному клубу, – сказав він.

sesia-raduckij

Готовий до співпраці і генеральний директор. Головне, щоб влада розуміла важливість розвитку спортивно-оздоровчого руху в місті.

– Потрібно залишатися конкурентноспроможним клубом. Тим паче, що ми претендуємо на перебування десь у п’ятірці, а при вирішенні певних питань, то зможемо поборотися й за вище місце в Першій лізі. Це збільшуватиме витрати клубу, тож нам треба думати про інвестиційні програми. А якщо мріяти про Прем’єр-лігу, то треба говорити про більш серйозні речі, – висловив свою думку Володимир Лашкул, відзначивши, що наразі вже схвалене рішення щодо проектування Культурно-спортивного і фізкультурно-оздоровчого центру «Академія футболу» ФК «Черкаський Дніпро» для виховання професійних гравців.

Розглянули на зборах і питання підготовки проведення футбольного матчу Чемпіонату Європи між молодіжними збірними командами України та Ісландії. Щоб трибуни ні в якому разі не залишилися пустими, ухвалили рішення викупити у ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» понад 6 тис. квитків на матч та поширити їх безкоштовно серед студентів, школярів, тренерів і вихованців спортивних дитячих шкіл області.