Форум розвитку підприємництва відбудеться у Чигирині

Форум розвитку підприємництва відбудеться у Чигирині
в Новини

У Чигирині 9 жовтня відбудеться Форум розвитку підприємництва, мета якого – пожвавлення економіки Богданового краю та початок ряду пілотних проектів, які можуть масштабуватися і в інших районах Черкащини, повідомляє Черкаська ОДА.

Чигиринський форум є логічним продовженням Інвестиційного форуму Черкащини, який успішно пройшов у вересні в столиці, де свій потенціал перед інвесторами і бізнесменами представили Канів, Умань та Чигирин. Серед цікавих інвест-проектів Чигиринщини − створення горіхових садів.

Основні теми, які порушуватимуть учасники заходу, це − економічне обґрунтування створення горіхових садів і сільськогосподарських кооперативів на території Чигиринського району, нові можливості навчання й перепідготовки кадрів та професійної переорієнтації вимушених переселенців. Цей захід буде цікавим для фермерів і підприємців, які шукають нові можливості та замислюються над створенням власного саду, демобілізованих воїнів АТО, які планують одержати земельну ділянку і започаткувати власне господарство, а також тих, хто бажає одержати нові знання із аграрного підприємництва.

Форум розвитку підприємництва розпочнеться 9 жовтня о 10:00 у Чигиринському районному будинку культури. Подати заявку на участь у заході можна до 7 жовтня включно за номером (093) 160-40-73.