Фоторепортаж: Виставка військової техніки та зброї у Черкасах

Фоторепортаж: Виставка військової техніки та зброї у Черкасах
в Неоголошена війна, Новини, Фото

Сьогодні, у День Захисника України, який у 2015 році відзначається вперше,  вулиця Хрещатик, яка частково цього дня стала пішохідною зоною, перетворилася на виставку військової техніки та зброї. Військвослужбовці, бійці АТО, волонтери показали на практиці все те, що майже рік вони робили у зоні проведення антитерористичної операції.

vijskova vystavky11

vijskova vystavka

vijskova vystavka2

vijskova vystavka4

 – Найрозповсюдженіша зброя даного виду в зоні АТО – ПТРК “Фагот”. Він призначений для ураження бронетехніки противника. Його калібр 120 мм з розрахунку на три людини, боєкомплект – 4 постріли, дальність стрільби від 2 до 3 кілометрів. На озброєнні знаходиться з кінця 1970 років, – розповів про характеристики зброї старший прапорщик Олександр Гінтовий.

vijskova vystavky8

vijskova vystavky9

Поруч фахівці станції швидкої медичної допомоги разом із студентами медколеджу відпрацьовували навички надання першої медичної допомоги. Продемонстурвали можливості своєї техніки і представники підрозділів МНС України.

– Це хіміко-радіологічна лабораторія МНС України, аварійно-рятувальний підрозділ спеціального призначення. Вона створена для проведення радіаційно-хімічної розвідки при надзвичайних ситуаціях. Для цього вона укомплектована усім необхідним обладнанням. Це прилади контролю забруднення повітря, води, прилади, які вимірюють рівень радіації, а також визначають чим саме ця радіація викликанана, якими радіонуклідами. Після усіх проведених аналізів спеціалісти вже можуть судити якого характеру забруднення – техногенного чи природнього, і в залежнсоті від цього діяти, – відзначив інженер-раідолог хіміко-радіологічної лабораторії Анатолій Лєкарєв та додав, що слава богу, поки що у зоні АТО послуги цієї пересувної лабортаорії не були потрібні.

vijskova vystavka6

Пори свято про свою роботу не забували невтомні “павучки”, які не перестаючи плели маскувальні сітки на фронт.

vijskova vystavka5

Окрім того у сквері за облдержадміністрацією дитяча мистеціка школа зробила виставку своїх малюнків, а студентска рада зініціювала проект вуличного мистецтва «Street art Ck», під час якого на великих плитах створювали ілюстрації на тему реалій сьогодення.

vijskova vystavky13

vijskova vystavky14

Загалом до участі в заходах долучилися представники добровольчих батальйонів «Айдар» і «Азов», волонтерських об’єднань та громадських організацій.

vijskova vystavky12