Фракція ЄС в облраді просить припинити політичне переслідування опозиції

Фракція ЄС в облраді просить припинити політичне переслідування опозиції
в Новини

У ході сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася 21 грудня, представники фракції “Європейська Солідарність” звернулися до Генеральної прокуратури України з вимогою припинити політичне переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, якому нещодавно ДБР вручило підозру про державну зраду.

Представники політичної сили вбачають у цьому переслідування опозиції.

– Замість того, щоб зміцнювати оборону країни, Зеленський посилює переслідування опозиційної партії, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни. Ми, представники фракції “Європейської Солідарності”, нагадуємо, що саме під командуванням Порошенка новостворена армія звільнила дві третини Донбасу. Порошенко виборов безвіз і Томос, Угоду про асоціацію з Євросоюзом і енергетичну незалежність від Росії, створив міжнародну  коаліцію на підтримку України і забезпечив санкції проти Росії. Він разом з армією і суспільством зберіг і захистив державу. Якщо Зеленський при цьому таврує його як «державного зрадника», то хто тоді сам Зеленський?  Натомість суцільні провали – результат діяльності нинішньої влади.  Феєричні, але невиконані обіцянки, шалене зростання цін на товари першої необхідності, криза в  енергетиці, майже сто тисяч українців, померлих від коронавірусу в той час як кошти використовувалися не за призначенням – це все наші сучасні реалії, – відзначив голова фракції ЄС у Черкаській облраді Віталій Коваль.

На думку обласної фракції “Європейської Солідарності”, наразі, перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, потрібно об’єднувати суспільство, а не навпаки – штовхати його до протистояння.

– Ми вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема, лідера партії “Європейська Солідарність”, п’ятого президента України Петра Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства. Ми закликаємо всі без виключення проукраїнські сили об’єднати зусилля задля збереження демократії, свободи слова, зафіксованого в Конституції євроатлантичного курсу української держави й відновлення територіальної цілісності України, – сказав голова фракції.

*політична реклама