Французька асоціація допомагатиме ВПО у Черкасах

Французька асоціація допомагатиме ВПО у Черкасах
в Новини

Різнопланову підтримку внутрішньо переміщеним особам, які переїхали до Черкас, надаватиме Асоціація «Тріангль Женерасьон юманітер».

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Меморандум про співробітництво з цією французькою гуманітарною організацією підписав від імені міської ради міський голова Анатолій Бондаренко.

«У нашому місті нині перебуває більше 30 тисяч офіційно зареєстрованих переселенців. Це люди, які втекли до Черкас від російської агресії. У Черкасах внутрішньо переміщені особи можуть отримати різну допомогу: і з житлом, і з продуктами харчування і засобами гігієни, і з релокацією бізнесу. Переселенцям надають соціальну та психологічну підтримку», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Також він додає, що підтримку для ВПО надають різні донори та організації, у тому числі й міжнародні.

Регіональний координатор «Тріангль Женерасьон юманітер» Квентін Дютей повідомив, що їхня організація планує опікуватися як тими переселенцями, які мешкають у шелтері для ВПО, так і тими, хто живе в індивідуальних господарствах.

«Асоціація «Тріангль Женерасьон юманітер» була створена у 1994 році для допомоги страждаючим верствам населення, які опинилися у неприйнятній ситуації. В Україні ми працюємо із 2015 року. Маємо офіси у Львові, Дніпрі, Вінниці та Черкасах. Надаємо допомогу людям, постраждалим від війни. Основними напрямками нашої діяльності є психосоціальна підтримка, правова допомога і кейс-менеджмент (допомога людям у важких життєвих обставинах отримати підтримку та послуги, які покращать їхню життєву ситуацію якомога швидше та ефективніше», – розповів Квентін Дютей.

Підписавши меморандум, Черкаська міська рада і неурядова організація «Тріангль Женерасьон юманітер» засвідчили об’єднання зусиль з метою надання психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, юридичних консультацій та багатоцільової грошової допомоги ВПО.