Героя АТО провели в останню путь

в Новини

Під вигуки «Слава нації! Смерть ворогам!» та «Герої не вмирають!» 1 квітня у Каневі провели в останню путь героя АТО, депутата обласної ради Анатолія Чупилку. Він загинув у січні, захищаючи від сепаратистів Донецький аеропорт. Його вважали таким, що пропав безвісти. Але нещодавно результати експертизи підтвердили, що Анатолія Михайловича немає в живих. Його тіло зі Сходу привезли на рідну Канівщину.

Попрощатися із Анатолієм Чупилком прийшли рідні, близькі, військові побратими, товариші по партії ВО «Свобода», від якої він був обраний до обласної ради, на чолі з лідером цієї політсили Олегом Тягнибоком, представники обласної, районної та міської влади, а також небайдужі канівці.

Смутком та відчуттям гордості за свого чоловіка було переповнене серце дружини Анатолія:
– Патріоти України не безкінечні, їх необхідно берегти. Адже саме на них тримається земля, – сказала Вікторія у коментарі журналістам.

Про Анатолія Чупилку усі згадували як про принципову людину, борця і справжнього українця. Анатолій Михайлович свого часу відстоював існування школи у Каневі, яку хотіли закрити, боровся за права представників малого бізнесу. Коли почалася революція Гідності, був її активним учасником. На Майдані у Києві тривалий час керував Черкаською сотнею «свободівців».

З початку бойових дій на Сході України Анатолій Чупилка пішов захищати рідну землю. Спочатку був добровольцем, потім – бійцем 95-ї аеромобільної бригади. Освоїв військову професію снайпера. Став «кіборгом», захисником Донецького аеропорту, захищаючи який і поклав своє життя.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації