Поширити

Героїзував рф: на Черкащині затримано проросійського інтернет-агітатора

Героїзував рф: на Черкащині затримано проросійського інтернет-агітатора

Служба безпеки викрила 60-річного жителя Звенигородського району, який виправдовував збройну агресію, воєнні злочини рашистів та героїзував рф.

Про це повідомила пресслужба СБУ в Черкаській області.

Він поширював пости та публікації з пропагандистських сайтів рашистів, в яких відкрито підтримував захоплення східного регіону України.

Зокрема, в матеріалах він героїзував окупаційні угруповання рф та поширював фейки про захоплення Маріуполя та «Азовсталі».

Для «розгону» ворожого контенту він використовував заборонену соцмережу «Вконтакті».

Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила факти інформаційно-підривної діяльності агітатора на користь кремля.

Слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за чч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Зловмиснику загрожує до восьми років тюрми з конфіскацією майна.

Як ми писали раніше, СБУ затримала агента рф, який коригував дронові атаки рашистів по центральних регіонах України. Він шпигував для ворога у Полтавській, Черкаській та Кіровоградській областях. Зловмисник готував нові повітряні атаки рф по цих регіонах.

Читайте також: Межі заказника «Ірдинське болото» на Черкащині встановлюють через суд

Реклама