Голова Черкаської ОДА розповів, якою саме вакциною збирається щеплюватися (ВІДЕО)

Голова Черкаської ОДА розповів, якою саме вакциною збирається щеплюватися (ВІДЕО)
в Відео, Медицина, Новини

До Черкаської області вже були здійснені поставки двох типів вакцин – AstraZeneca (Covishield) та CoronaVac. 18 квітня очікується надходження ще однієї вакцини – Pfizer. Проте у суспільстві досі неоднозначна реакція на вакцинальну компанію від COVID-19.

Найбільшої критики наразі зазнав аналог індійської вакцини AstraZeneca – Covishield. Проте, якби був вибір, якою з трьох зареєстрованих в Україні вакцин щеплюватися, то очільник Черкаської області Олександр Скічко обрав би саме цю вакцину. На цьому він наголосив в студії “ВиЧЕрпно”.

– Якби у мене був вибір – Pfizer чи AstraZeneca, я б вакцинувався AstraZeneca. Тому що Pfizer – це вакцина сучасного покоління, зроблена на основі РНК. Ніхто ніколи до цього нею не вакцинувався. Так, вона перевірена, вона надійна, але я особисто обрав би стандартний варіант вакцинування AstraZeneca (Covishield), – відзначив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Наразі у керівника регіону немає потреби у вакцинуванні, оскільки, за його словами, останній тест засвідчив досить високий показник антитіл в організмі – на рівні 8,5%.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: