Голова облради прокоментував збільшення своїх статків

в Новини

Голова Черкаської облради Олександр Вельбівець прокоментував внесені зміни до декларації. Зокрема, мова йде про суму у майже 400 тис. грн.

— Всі доходи, які я декларував як управлінець, є моїми трудовими доходами і приходять виключно з мого основного місця роботи. Мій посадовий оклад визначається постановою Кабінетів Міністрів, це ні для кого не секрет. Ні для кого також не секрет про 100% премії, це питання виносилося на сесію облради. Також до мого посадового окладу додаються ще відпускні. Також там відображається одноразова допомога. Її отримують всі працівники облради. Ще одна сума — це компенсація тижнів відпустки, які я не відбув. Здається, за 37 днів мені виплачена компенсація. Тому ці суми я відобразив у змінах до декларації, — зазначив Вельбівець.

Як пише «Кропива«, голові Черкаської обласної ради нарахували відпускних виплат на майже 400 тис. грн перед можливим призначенням на посаду голови ОДА.

Олександру Вельбівцю нарахували у загальному розмірі суму в 393 тис. грн, яку він задекларував трьома траншами як суттєві зміни майнового стану. Посадовець вніс повідомлення про суттєві зміни в декларацію від 13 липня на суму 100 тис. грн, від 25 липня на суму 151 тис. грн та від 1 жовтня на суму 142 тис. грн.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб