Голова партії «Ошукані українці» Олександр Литвин боротиметься за посаду міського голови Черкас (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

Лідер партії «Ошукані українці» Олександр Литвин балотуватиметься на посаду міського голови Черкас. Таку заяву він зробив у ході сьогоднішньої пресконференції.

Також нова політична сила, якій усього лиш пів року, делегуватиме своїх кандидатів і до деяких місцевих рад та громад.

— Чим відрізняється наша партія від інших? Перш за все тим, що вона об’єднуватиме простих українців, які будуть йти на вибори з такою самою метою — захищати простих людей. У нас немає і не буде списку відомих людей, які йтимуть з нами на вибори. Оскільки у мене є побоювання, що вони перш за все захищатимуть власні інтереси. Ми молода партія, за нами не стоять олігархи, — наголосив під час зустрічі з журналістами пан Олександр.

119486095_349962262720817_572090134791234679_n

Їх партія не переслідує бізнесові інтереси, головна мета, з якою вони йдуть на місцеві вибори — захист соціальних гарантій черкащан.

Олександр Литвин переконаний, що саме протистояння в депутатському корпусі Черкаської міської ради, загальна нездорова атмосфера, що панує у міській ваді, призвели до того, що Черкаси визнані одним із найбільш криміналізованих міст України.

— Зараз ведуться активні дискусії щодо програми «Безпечне місто». Проте вона, здебільшого, зводиться до встановлення камер зовнішнього спостереження. Але давайте поміркуємо? Камери врятували життя журналісту Комарову? Ні, не врятували. До того ж, поліція звітує, що на 17 камерах зафіксований імовірний вбивця журналіста, який до цього часу не затриманий і не розшуканий. Ми маємо визнати, що зараз ніхто не займається тим, щоб Черкаси позбулися цього статусу, — відзначив політик.

Підсумовуючи, Олександр Литвин відзначив, що наразі Черкаси — це місто, яке розділене на своїх і чужих: «Чужі — отримують закон, а свої — ресурси».

Детальніше про програмні засади Олександра Литвина, з якими він йде на вибори, дивіться у нашому відео:


*політична інформація

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)