Голова партії “Слуга народу” озвучив імовірного кандидата на довибори по 197 округу (ВІДЕО)

Голова партії “Слуга народу” озвучив імовірного кандидата на довибори по 197 округу (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Партія «Слуга Народу» бачить своїм кандидатом на виборах по 197-му округу міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського. Про це в студії “Вичерпно” повідомив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

“Актив партії зараз визначається із кандидатурою кандидата. Це має бути фахова людина, вихідець із місцевого самоврядування. Тут на думку, звісно, спадає Віталій Войцехівський – міський голова Золотоноші. Зараз ми вивчимо думку громади, будемо визначатися і пропонувати партії підтримати таку кандидатуру”, – зазначив Корнієнко.

525484_2_w_590

Віталій Войцехівський

Відзначимо, ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі на 31 жовтня 2021 року, адже в січні депутат від цього округу Олександр Скічко був призначений головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, раніше про наміри балотуватися заявляли Євген Курбет, Ігор Зайчук, Роман Сущенко, Андрій Іллєнко, Микола Томенко, Сергій Василюк. Окрім цього, судячи з активності на окрузі, до Верховної ради балотуватиметься ще Владислав Голуб.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: