Головна прикраса жінки – щастя, а вдалий гардероб ми їй підберемо, – імідж-стиліст Леся Гайван

Головна прикраса жінки – щастя, а вдалий гардероб ми їй підберемо, – імідж-стиліст Леся Гайван
в Новини, Суспільство

Жінка красива – коли щаслива, кохана та впевнена у собі. Мабуть так можна охарактеризувати головну думку, яку хотіла донести до представниць прекрасної статі імідж-стиліст Леся Гайван на майстер-класі, що пройшов в прес-центрі інтернет-видання “Вичерпно”.

Створити новий образ не складно, запевняє пані Леся, потрібно тільки захотіти. Та головне, щоб зовнішній вигляд не йшов врозріз вашим внутрішнім бажанням.

 – Якщо ви творча натура, то якби ви себе не “запихували” у діловий костюм, але оця ваша енергія обов’язково десь прорветься назовні й виразиться якимось яскравими елементом на вашому одязі, – сказала Леся Гайван.

04

Чому так важливо справляти гарне перше враження? На думку пані Лесі, кожного дня – на вулиці, на роботі, в транспорті – нас оцінюють. І перед тим, як ви доведете, що ви розумна, освічена й інтелігентна людина, ви маєте ще й запам’ятатися. А цього можна досягти тільки створивши вдалий образ.

Розповіла імідж-стиліст і про модні тенденції цього літа. Отож, стовідсотково виграшно виглядатимуть дівчата й жінки у білих спідницях, які завжди в тренді. Популярні також напівпрозорі спідниці до підлоги та довжини міді. Не вийшли з моди й спідниці-олівці, але тепер їх має прикрашати квітковий малюнок або смужка.

У небуття відходить низька посадка і на зміну їй з’являються спідниці та штани із завищеною талією. Залишаються в тренді укорочені брюки-дудочки та брюки зі стрілками.

Радить Леся Гайван і час від часу робити ревізію свого гардеробу: “Коли ви переберете свою шафу, то ви побачите ще стільки речей, які можна носити. Адже по суті ми носимо 20% від того, що у нас висить. Зазвичай це речі, які знаходяться на видному місці. Тому візьміть собі за правило хоча б два рази на рік перебирати свій одяг і ви побачите: дещо взагалі потрібно віддати подрузі або на благодійність, до дечого потрібно докупити якусь річ, щоб надати їй другого подиху”.

Наостанок вона продемонструвала на гостях заходу різні способи зав’язування хустинок, шарфів та парео, які не тільки можуть прикрасити чи освіжити наряд, але й виручити, коли, наприклад, потрібно щось приховати або прикрити.

03

02

1

Детальніше можа ознайомитися, переглянувши відео.