Головний медик Черкас прокоментував ситуацію навколо недопущення невакцинованих дітей до занять

в Новини

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник прокоментував ситуацію, яка виникла навколо спільного від МОЗ і МОН документу, у якому йдеться про нібито недопущення невакцинованих дітей  на заняття у школи та дитячі садки. 

За його словами, в  листі констатується, що в Україні є випадки спалаху корі, захворіло біля 30 тисяч дітей, тому міністерства просять голоів ОДА вжити заходів.

— Або забезпечити рекомендований ВОЗ календар щеплень, або, в разі необхідності, скористатись статтею про недопущення нещеплених дітей до закладів освіти… І заключення — просимо (акцентую на стилістиці листа) адресатів взяти під особистий контроль попередження захворюванності на інфекційні хвороби. В які віка та століття лист, від одного державного органу до іншого державного органу, так кинулись всі поголовно виконувати. Буде план заходів розроблений державним органом в регіоні під конкретну епідемічну ситуацію в регіоні, тоді і біжіть-спотикайтесь. Жаль, але заручником істерії стають нажахані та шоковані мами та тати. До вечора вже отримали кілька звернень до департаменту, — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Олег Стадник. 

Можливо Вас зацікавить

Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб