Головного міграційника області судитимуть за привласнення коштів

Головного міграційника області судитимуть за привласнення коштів
в Новини

За привласнення понад 500 тисяч грн судитимуть посадовця та підприємця. Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника управління Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичної особи-підприємця, які обвинувачуються у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах та підробці документів.

У ході досудового розслідування встановлено, що між управлінням Державної міграційної служби України у Черкаській області та фізичною особою-підприємцем протягом 2019-2021 років укладено ряд фіктивних договорів про надання підприємцем послуг з прибирання приміщень підрозділів управління Державної міграційної служби в Черкаській області, у тому числі послуг із санітарно-гігієнічної обробки приміщень, спрямованої на запобігання, виникнення і поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Указані підприємцем договори фактично не виконувалися і відповідні послуги не надавалися.

Відповідно до зазначених актів з державного бюджету на користь фізичної особи – підприємця безпідставно перераховано кошти в сумі 505 тис. грн.

Дії керівника управління Державної міграційної служби України у Черкаській області кваліфіковано за ч. 4 ст. 191, 2 ст. 366 КК України, а дії фізичної особи – підприємця – за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 КК України.