Госпіталізували за особистим проханням: Замирайло з’явився в суд після лікарні, розгляд справи продовжили

Госпіталізували за особистим проханням: Замирайло з’явився в суд після лікарні, розгляд справи продовжили
в Новини

Сьогодні, 7 грудня, у Придніпровському суді Черкас продовжили розглядати справу депутата-колаборанта Олександра Замирайла. Про це повідомила журналістка «Вичерпно» із зали суду.

Нагадаємо, Замирайло не прийшов на попереднє судове засідання. Тоді його адвокат Андрій Смоляр запевняв, що його підзахисний перебуває в лікарні. Ніяких довідок захисник надати не зміг. Тоді суддя дав час на підготовку необхідних документів, а також обіцяв оформити судовий запит у лікувальний заклад. У тому випадку, якби ця інформація не підтвердилась, Замирайлу змінили б запобіжний захід.

Сьогодні Олександр Замирайло надав суду медичні довідки про своє перебування на стаціонарному лікуванні з 25 листопада до 5 грудня. Він повідомив, що був госпіталізований у зв’язку із погіршенням самопочуття й кровотечею.

Суддя Владислав Константин також зачитав відповідь на запит із лікарні, у якому йдеться, що госпіталізація була за власним бажанням пацієнта й гострого стану у пацієнта на момент госпіталізації не було.

Надалі в суді продовжили розглядати матеріали справи. У них, зокрема, йшлося про те, що один із свідків дав свідчення проти підсудного. Він повідомив, що Замирайло не поспішав виходити з партії ОПЗЖ, підтримував російську армію, а також переконував, що його партія стане керуючою в країні, а особисто він стане гауляйтером окупаційної влади Черкащини й працюватиме на користь росії.

Далі в матеріалах справи йшлося про те, що в розмовах із дружиною Замирайло також виправдовував збройну агресію рф й не визнавав чинну владу України. Відзначимо, дружина Олександра Замирайла наразі перебуває в розшуку.

Наступне засідання і продовження розгляду справи призначили на 14:30 20 грудня.