Учора черкаські правоохоронці отримали виклик про зникнення дітей.
Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Схвильована жінка повідомила про зникнення двох дівчаток (п’яти та шести років). Заявниця розповіла, що з діти гралися на майданчику біля будинку, під наглядом їхнього дядька та в якийсь момент дівчатка зникли з поля зору.
На одній з вулиць міста черкаські патрульні виявили наляканих дітей та повернули їх додому.
Також читайте: Матерям-героїням з Уманщини вручили нагороди