Поширити

Гралися на майданчику й зникли: черкаські патрульні розшукали двох дівчаток

Гралися на майданчику й зникли: черкаські патрульні розшукали двох дівчаток

Учора черкаські правоохоронці отримали виклик про зникнення дітей.

Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Схвильована жінка повідомила про зникнення двох дівчаток (п’яти та шести років). Заявниця розповіла, що з діти гралися на майданчику біля будинку, під наглядом їхнього дядька та в якийсь момент дівчатка зникли з поля зору.

На одній з вулиць міста черкаські патрульні виявили наляканих дітей та повернули їх додому.

Також читайте: Матерям-героїням з Уманщини вручили нагороди

Реклама