Гран-прі за участь у Всеукраїнському фестивалі отримав черкаський ансамбль “Світлячок”

Гран-прі за участь у Всеукраїнському фестивалі отримав черкаський ансамбль “Світлячок”
в Новини

Тільки в дитинстві діти так щиро уміють радіти. І ми, дорослі, радіємо разом з ними, примножуючи світло всередині себе і в душі дитини. Великою  радістю для учасників фольклорно-етнографічного ансамблю «Світлячок» Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніського району стало те, що вони взяли участь у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Козацький шлях», організованому обласним відділенням Дитячого фонду України.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Черкаської ОДА.

Одностайним рішенням журі «Світлячок» – переможець конкурсу! «Храмовини на Покрову» підкорили найвибагливішу публіку. Виступ учасників приніс людям колосальну кількість позитивних емоцій. Приємно було чути  захопливі відгуки споглядальників. Після конкурсу віце-президент Федерації футболу України, голова правління ПраТ «Україна Футбол Інтернешнл» Володимир Лашкул запросив колектив відкрити разом з футболістами  матч «Україна – Ісландія».

До речі, майже кожен «світлячок» ще і футболіст, навіть дівчатка.

4 жовтня «Світлячок» знову виступав на  великій сцені філармонії. І знову перемога.

– Отож, гран-прі  фестивалю-конкурсу «Козацький шлях» наше! І хай спробує хто у нас його відняти! Ми ще з більшою насолодою поринемо у вивчення традицій і звичаїв наших прадідів – славних козаків, волелюбних, сильних, вмілих. Не одна дитина ставила мені запитання: «А чому це стільки щастя нам?» А я відповіла: «Ми ж усі ці 30 років щедро ділилися своєю любов’ю і радістю з усім світом, то ж навколо нас одного прекрасного дня мусило все розквітнути, адже подібне притягує подібне, – зазначив художній керівник ансамблю «Світлячок» Валентина Пономаренко.