Григорій Душейко привітав учнів та вчителів Чорнобаївщини зі святом останнього дзвоника

Григорій Душейко привітав учнів та вчителів Чорнобаївщини зі святом останнього дзвоника
в Новини

Свято останнього дзвоника для шкільних родин Васютинець, Старого Ковраю, Степового, Вереміївки, Москаленок, Франківки, Красенівки, Нового Життя та Чевельчі (Полтавської області) традиційно, як і всі інші свята проходять за активної участі та підтримці сільськогосподарської корпорації «Дніпро», засновниками якої є родина Душейків.

Родина Душейків постійно дбає про підростаюче покоління, аби вони були здоровими і освіченими, мали змогу користуватися інформаційно-комп’ютерною технікою, яка допоможе зробити заняття цікавішими та результативнішими.

IMG_3138

Придбані за кошти корпорації нові сучасні, великі плазмові телевізори тепер допомагатимуть у повноцінному навчанні юним вихованцям Новожиттівського НВК та Староковрайській ЗОШ. Для потреб навчальних закладів Степівського, Васютинського  і Франківського НВК на святкових лінійках була вручена новітня, дороговартісна оргтехніка «Епсон». А учні Вереміївського НВК отримали тенісний стіл та набір ракеток.

Красенівському НВК вручили кошти на придбання ноутбука, Москаленківському на сучасний цифровий мікроскоп, Чевельчанському на комплект оргтехніки. І все це на загальну вартість більш ніж 50 тисяч гривень.

IMG_2872

Привітати зі святом учнівський та педагогічний колективи Нового життя та Франківки завітав фінансовий директор  корпорації «Дніпро», один із засновників СТОВ «Надія» Григорій Душейко:

«Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, де ви вперше пережили радість перемог, навчилися відповідальності, пізнали мудрість наук і загартували характери. Бажаю не помилитися вам у виборі професії і стати гідними громадянами нашої України. Бажаю нашим юним друзям школярам гарно відпочити, набратися незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Висловлюю щиру вядчність вчителям і батькам за натхненну самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, яку ви даруєте дітям. Зі святом».

Григорій Душейко вручив подарунки та запевнив, що корпорація «Дніпро» бере на себе зобов’язання  до початку навчального року в Франківському НВК  облаштувати кімнати для навчання першокласників всіма необхідними технічними засобами згідно вимог Нової української школи, а для  Новожиттівського навчально-виховного комплексу придбати набір меблів.

Фото підпис

Інформація надана прес-службою корпорації “Дніпро”