Громадська рада, лісівники та екологи допомогли озеленити церкву

в Новини

Днями за ініціативи Громадської ради при Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулися заходи з озеленення в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2015».Безимени-1

Захід відбувся на території церкви святого Миколая, що будується в Південно-західному районі міста Черкаси. В ньому прийняли участь громадські екологічні активісти, члени Громадської ради, керівники двох обласних управлінь, а саме: Олександр Дзюбенко – начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства та Микола Клименко – начальник Державної екологічної інспекції в Черкаській області.

Безимени-2Керівники спільно посадили дерево горобини, як символічне свідчення того, що відновлення лісового фонду та його збереження – спільна справа, яка варта того, аби заради неї об’єднуватися та конструктивно співпрацювати. Із бадьорим завзяттям учасники акції посадили саджанці дерев та кущів, які надали містянам Черкаський та Чигиринський лісгоспи. Загалом було висаджено більше 100 саджанців горобини, берези, катальпи, а також кущів туї та самшиту.

– По всій Черкащині лісівники в рамках акції «Зробимо Україну чистою» здійснюють заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ в лісових масивах, прибирання та озеленення територій. Також в районах лісові господарства традиційно долучаються до впорядкування алей, скверів, обелісків, озеленення соціальних об’єктів. Лісівники ніколи не стоять осторонь таких хороших справ – приєднуються, долучаються, завжди допомагають, – зазначив Олександр Дзюбенко.

Безимени-3Активно долучився до посадки дерев Микола Клименко. «Дуже добре, що до таких акцій з озеленення щороку долучаються все більше і більше громадян. Мені, як екологу, та і просто як людині це дуже приємно, бо такі заходи підвищують екологічну свідомість, сприяють усвідомленню важливості збереження та примноження природних ресурсів», – підкреслив Микола Клименко.

– Кожне дерево висаджувалося з любов’ю, тому впевнена, що всі вони приживуться. Окрім того, переконана, що такі заходи відбуваються ще й для душі, бо хто не посадив дерево в житті, як стверджує українське прислів’я, прожив його даремно! Сьогоднішній загальний добровільний внесок в збереження об’єктів загального користування та поліпшення екологічної ситуації свідчить про високу екологічну свідомість черкащан, і це не може не радувати мене, як громадську діячку з багаторічним досвідом роботи на екологічній ниві, – наголосила голова Громадської ради Людмила Ткаченко.

Безимени-4По закінченню матушка Ніна, настоятельниця церкви, побажала всім учасникам Божої благодаті, душевної радості та висловила переконання, що гарне озеленення навколо церкви спонукатиме та надихатиме прихожан до спілкування з Богом.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства