Громадськість ініціюватиме відставку секретаря міськради, якщо до них не дослухаються в питанні забудови за Драмтеатром

в Новини, Суспільство

З такою заявою на сесії міськради виступила громадська активістка від ГО “Молодіжна асоціація міста Черкаси” Ярослава Устименко. За її словами більшість мешканців міста обурена будівництвом за Драмтеатром, що і виклала у спільному листі від 27 березня, згідно якого вони вимагають негайно припинити будівництво, повернути місту Театральний сквер і надалі проводити забудову міста згідно Генерального плану.

 – Влада погрузла в постійних чварах та лобіює інтереси купки бізнесменів. У випадку, якщо цей лист буде проігноровано ми вимагатимемо відставки виконавчого комітету та секретаря міськради, як таких, що зрадили інтереси рідного міста та його мешканців, – зачитала звернення громадськості Ярослава Устименко.

GO

Про загрозу будівництва самій будівлі Драмтеатру сказав в. о. художнього керівника театру Сергій Проскурня. За його словами вони готові шукати компроміси відносно забудови, але тільки в публічному колі.

Міський голова Черкас Сергій Одарич також відзначив, що містобудівний проект не враховує низку нюансів. Зокрема, будівництво безпосередньо біля задньої стіни театру, його громіздкість, розміщення паркінгу для майбутніх власників квартир за два чи три квартали та ін.

 – Тому я своїм розпорядженням зупинив дію рішення виконавчого комітету про надання містобудівних умов. Вчора на адресу виконавчого комітету надійшла заява забудовника з проханням скасувати раніше надані містобудівні умови і обмеження та надати нові. Цим клопотанням передбачено: зменшення поверховості – не п’ять секцій, а три, центральна – 11 поверхів, бокові – 9, перенесення забудовою від драмтеатру до вулиці Гоголя, облаштування скверу між будівлею і драматичним театром, встановлення пам’ятника Нарбуту і облаштування під усією площею будинку і прибудинкової території підземного паркінгу. Наразі готується проект рішення,  і, думаю, вже у вівторок на розгляд виконавчого комітету це питання буде винесено, – повідомив Сергій Одарич.