Хлопця, який розбещував 9-річну дівчинку, передали на піклування матері

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

Студента, що через месенджер у соцмережі розбещував 9-річну дівчинку з Черкащини передали на піклування матері. Про це йдеться в ухвалі Придніпровського суду, пише “Кропива”.

Викрили хлопця у березні цього року, за заявою батька потерпілої. Йому інкримінують ч. 2 ст. 156 ККУ (розбещення малолітньої особи).

Сам підозрюваний проживає на Вінниччині та є студентом першого курсу факультету агрономії та лісництва Вінницького національного аграрного Університету. Потерпіла дівчинка із Звенигородки.

У ході слідства було встановлено, що підозрюваний в лютому цього року, використовуючи псевдоакаунт в соцмережі Фейсбук, познайомився з потерпілою. Вів з нею переписку, під час якої дівчинка повідомляла про свій вік. Незважаючи на це, він вів переписку на сексувальні теми та надіслав файл із зображенням оголеного чоловічого статевого органу, який, згідно експертизи, належить до продукції порнографічного характеру.

Спочатку підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Але за клопотанням слідчого його змінено на передання підозрюваного на піклування його матері.