«Детінізація земельних відносин моє першочергове завдання», — перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький (ВІДЕО)

в Відео Новини

Новопризначений перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький розповів, які ТОП-3 завдання ставить перед собою на новій посаді, яких якісних та кількісних показників планує досягти та як стимулювати процес створення ОТГ на Черкащині. На ці та інші питання Тарас Висоцький відповів у студії «ВиЧЕрпно».

Першочерговим завданням, яке ставить перед собою перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, є детінізація земельних відносин:

— Першочерговим завданням є детінізація діяльності аграрного сектора в цілому, а саме: врегулювання земельних питань. Є чіткі розрахунки, які засвідчують, що надходження до місцевих та обласного бюджетів можна збільшити в рази. Як на мене, напрямок зростання земельних надходжень до ОТГ, сільських рад, обласного та місцевих бюджетів від детінізації в аграрному секторі та виведення у більш прозору сферу аграрних працівників буде значним та вагомим показником.

За його словами, другим вагомим завданням повинна стати утилізація непридатних пестицидів, які чинять негативний вплив на екологічну сферу.

— На жаль, по всій Україні, але зокрема й у Черкаській області, зосереджено дуже багато непридатних пестицидів ще з радянських часів, які підлягають утилізації. Хочу зауважити, що п’ять років інструмент утилізації пестицидів не був доступним для нас, але наразі він розблокований Кабміном, — зауважив Тарас Висоцький.

Третім вагомим завданням, яке ставить перед собою перший заступник голови Черкаської ОДА, є стимулювання економічного розвитку Черкащини:

— Я хочу надати Черкащині економічний поштовх, адже у мене є багато знайомств з потенційними інвесторами з попередньої роботи. Тому я планую не просто провести форум, а відсортувати низку проектів, які будуть стимулювати інвестиційну привабливість та економічний розвиток Черкащини.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Смертність від штаму «Дельта» на Черкащині збільшилася, — Людмила Кравченко в студії «Вичерпно»
Відео
«Дехто з батьків став на захист»: депутат міськради про ситуацію з насиллям в дитсадку (ВІДЕО)
Відео
«Бюджету розвитку може й не бути», — секретар ЧМР Юрій Тренкін у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)

Добавить комментарий