Хортинг здобуває дедалі більше прихильників

Хортинг здобуває дедалі більше прихильників
в Новини

Починаючи розмову про хортинг, слід зазначити, що він є не просто бойовим мистецтвом, а швидше способом  життя, спрямованим на формування  гармонійної  особистості з багатим внутрішнім світом.   

Мета хортингу – не лише популярізація й підвищення ролі фізичної культури та спорту, а й залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, відвернення їх від шкідливих звичок, моральне й патріотичне виховання. На тренерів, що працюють з дітьми, покладається завдання не лише озброїти членів своєї команди величезним арсеналом технічних дій, а в першу чергу прищепити їм  доброзичливе ставлення  один до одного, створити позитивний  моральний клімат впродовж  тренувань, допомогти батькам виховати дітей не лише сильними та здоровими, а й гідними та достойними людьми, справжніми патріотами своєї держави.

Черкаському клубу хортингу “Прайд” з тренером пощастило. Сергій Вікторович П’ятіков — це людина, котра в першу чергу переймається моральним обличчям своїх підопічних, вчить їх орієнтуватися в питаннях самовиховання, керувати собою, своїми емоціями і бажаннями, намірами і вчинками, нести відповідальність за свої рішення і дії. Велику увагу на кожному занятті тренер приділяє виховним бесідам, пояснює не тільки техніки й прийоми, а й психологічні і філософські аспекти бойового мистецтва.

22 серпня 2015 р. дізнатися, що таке “хортинг” та побачити показові виступи вихованців Черкаського клубу хортингу “Прайд” змогли дорослі та маленькі жителі.

Протягом вересня — жовтня в рамках програми військово-патріотичного виховання “Патріотизм живе у кожному з нас” С.В. П’ятіков організував зустрічі спортсменів “Прайду” з учнями молодших класів черкаських загальноосвітніх шкіл №№ 30, 32 та спеціалізованої школи № 28. Школярі змогли стати учасниками лекції-вікторини та побачити показові виступи спортсменів, метою яких стала популяризація фізичної активності, здорового способу життя, заохочення до занять спортом та патріотичне виховання молоді.

І той факт, що з початком навчального року клуб відчинив свої двері молодшій групі діток, переконливо засвідчив, що хортинг здобуває дедалі більше прихильників серед підростаючого покоління.

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради