Хто правий, а хто винен?, – громадські активісти проти головного прокурора Черкаської області

Хто правий, а хто винен?, – громадські активісти проти головного прокурора Черкаської області
в Новини, Суспільство

 

Під стінами обласної прокуратури громадські активісти влаштували акцію протесту із голодуванням. 

Їм набридла бездіяльність прокуратури. Учасники наголошують, що працівниками спеціально затягують розгляди кримінальних проваджень аби винуватці змогли уникнути покарання.  Вони вимагають аби уповноважені особи почали розслідувати кримінальні справи проти працівників міліції. А також, наголошують на тому, що головний прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, має піти у відставку, так як не може навести лад у своїй структурі.

14

“Нам відомо не менше 10-ти випадків бездіяльності прокуратури. Уповноважені лиця дозволяють собі залякування, побиття, викрадення свідків. Мало того, ще відбувається фальсифікація інкримінування справ. Прокуратура виносить вироки, які вигідні їй та не вбачає у діях працівників міліції ніякого криміналу. Сергій Овчаренко в свою чергу мав би організувати розслідування та розглянути всі подробиці, як головний прокурор області, але він цього не робить і стає співучасником злочину”, – говорить заступник голови правління ГО “Організований захист громадян” Едуард Синьоговський.

16

Сергій Овчаренко  дав коментар інтернет виданню “ВиЧЕрпно”, де відкидає звинувачення направлені на його адресу:

“Ініційовану цими особами акцію під стінами прокуратури області я розцінюю як спробу тиску на прокурорів, які приймають участь у судовому розгляді справи а також на суд, який здійснюється з метою уникнення кримінальної відповідальності. Проте запевняю, що так дії організаторів акції не досягнуть очікуваного ними результату. Прокуратура області займала і буде займати у цій справі принципову позицію, з метою притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб та призначення їм справедливого покарання”.

Також прокурор області наголосив на тому, що на даний час апеляційним судом Черкаської області розглядається кримінальна справа за обвинуваченням громадянина К. та ще чотирьох членів його угруповання у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 189, ч.2 ст. 187, ч. 2 ст. 146 КК України ( в редакції кодексу 1960 року). Ці особи обвинувачуються у вчиненні розбою, вимагання та викрадення людей.

“Отже, сам факт організації такої акції під стінами прокуратури особами з кримінальним минулим вважаю компліментом та найкращим свідченням того, що прокуратура у цій справі рухається у правильному напрямку”, – акцентував Овчаренко.