Хуліганила та лаялася: в Умані жінка намагалася викрасти електросамокат

Хуліганила та лаялася: в Умані жінка намагалася викрасти електросамокат
в Новини

Уманчанка намагалася привласнити електросамокат, а потім влаштувати бійку з поліцейськими. Власник від написання заяви відмовився. За те, що хуліганила на жінку склали адміністративний протокол.

Учора близько 19:00 години поліцейські в місті Умань отримали виклик на вулицю Київську. Відвідувачі кафе повідомили про конфлікт із жінкою, яка нецензурно лаялася в бік перехожих, чіплялася до них й була в стані алкогольного сп’яніння. Також, жінка намагалася привласнити електросамокат, який уманчани взяли напрокат та залишили без нагляду.

Правоохоронці спробували залагодити конфлікт й повернути транспортний засіб його законному власнику, та жінка почала агресивно поводитися й нецензурно виражатися в бік поліцейських, а потім ще й спробувала вчинити з ними бійку.

Щоб не наражати на небезпеку себе й інших людей та вгамувати правопорушницю, інспектори були змушені застосувати спецзасоби (відповідно до статті 45 ЗУ “Про Національну поліцію”) та заходи примусу (відповідно до статті 42 ЗУ ”Про Національну поліцію”), після чого доставили  жінку до  Уманського районного управління поліції.

На 32-річну уманчанку склали протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Електросамокат повернули власнику.

Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області