Ілля Ковтун здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з гімнастики

в Новини

Це перше «золото» в кар’єрі 19-річного Іллі Ковтуна. Черкаський гімнаст став чемпіоном вправ на паралельних брусах. Також у його скарбниці ще одна бронзова нагорода у вправі на поперечині.

Про це інформує Відділення НОК України в Черкаській області.

Нагадаємо, у турецькій Анталії триває останній день фіналів на Чемпіонаті Європи.

Кваліфікувавшись у фінал з другим результатом після дворазового чемпіона Європи у цьому виді Ферхата Аріджана з Туреччини, підопічний Ірини Надюк у вирішальний момент зумів додати й отримав за свою комбінацію 15,166.

Перевершити українця, як за коефіцієнтом складності, так і за рівнем виконання, не вдалося нікому, навіть досвідченому господарю змагань, який у підсумку став другим (14,933). Так спортсмен виборов перемогу на паралельних брусах.

Відзначимо, що для Іллі Ковтуна загалом уже п’ять медалей на чемпіонатах Європи.