Інтернатні заклади області готові до роботи в осінньо-зимовий період

Інтернатні заклади області готові до роботи в осінньо-зимовий період
в Новини

Про стан готовності інтернатних установ та стаціонарних відділень терцентрів області  до роботи в осінньо-зимовий період йшлося сьогодні на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, інформує прес-служба установи.

– Наші підопічні добре забезпечені продуктами харчування власного виробництва, зазначив заступник голови колегії Олег Шимчук, відкриваючи засідання колегії, – забезпеченість молочною продукцією становить більше 140 відсотків, м’ясом – майже 100 відсотків, овочами – 102 відсотки, хлібом – 83 відсотки.

Інтернатні установи області заготовили понад 290 тонн картоплі та майже 200 тонни овочів, що становить 100 відсотків від потреби.

Станом на 1 жовтня поточного року капітально відремонтовано та проведено поточні ремонти 20 житлових корпусів соціальних закладів області (100 %), повністю відремонтовані також всі котельні.

Крім того, як свідчить аналіз, в соціальних установах постійно підтримують режим економного споживання енергоносіїв. Так, за дев’ять місяців поточного року їх споживання зменшилось у порівнянні з показниками минулого року, зокрема теплопостачання – на 22 відсотки, природного газу – на 16 відсотків.

 

Довідково. У системі соціального захисту населення області функціонують 14 інтернатних установ, у яких станом на 01.10.2015 на державному утриманні знаходиться 2259 підопічних, а також 25 стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування, у яких мешкає 628 підопічних.