Черкащани на передовій підсилили військових ще двома автівками (ВІДЕО)

Черкащани на передовій підсилили військових ще двома автівками (ВІДЕО)
в Новини

Дві автівки – “Suzuki” та “Mersedes” – незабаром відправлять на передову для потреб військових підрозділів. Їх купили підприємці Черкащини, щоб допомогти ЗСУ боронити рідну землю.

Про це інформує журналістка “ВиЧЕрпно” з місця події.

Меценат Араік Мкртчян розповів, що обидві автівки поїдуть туди, де йдуть активні бойові дії. Найближчим часом машини перефарбують, змінять номери і віддадуть на користування захисникам.

“Буквально за декілька днів ми передамо ще одну автівку нашим воїнам. Вона вже куплена, зараз перебуває на ремонті”, – додав Араік Рафікович.

Це вже не вперше бізнес та громада регіону допомагають у закупівлі автомобілів для військових.

До купівлі цих автівок долучилися підприємці Черкащини – Араік Мкртчян, Арсен Мкртчян, Олег Мороз, Едуард Козін, Віктор Марутян та Віктор Шулік.

Військовий командир бригади, для якої передадуть автівку, пояснив, що машини будуть використовуватись з метою покращення пересування взводу, виконання завдань, зокрема, перевезення обладнання та всього необхідного.

” Автомобілі є потребою номер один для Збройних Сил і для інших військових формувань, особливо на передовій. Тому, перш за все, це потрібно для підвезення технічних засобів та перевезення особового складу,” – відзначив очільник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Також голова Черкаської ОВА додав:

“І сьогодні ми бачимо приклад того, що наші підприємці та волонтери не здалися, а навпаки активізувалися й все ще продовжують надавати таку прекрасну допомогу нашим черкащанам, які воюють. Сподіваюсь, що це ще один внесок в загальне поняття нашої перемоги над рашизмом!”