IT Career Day перенесли на кінець червня

IT Career Day перенесли на кінець червня
в Новини

Організатори повідомили про перенесення IT Career Day на 24 червня. Захід планували провести уже цієї середи, 9 червня. Проте його довелося відтермінувати через примхи погоди.

Про це повідомила громадська організація Cherkasy IT Cluster, що є організатором заходу.

“На жаль, у форматі Open Air ми дуже залежні від примх погоди. І насамперед для нас головне – це безпека всіх учасників, а також атмосфера та комфорт івенту. Формат мініконференції і локація зберігаються. Окрім дати нічого не змінюється. А це значить – є більше часу на знайомство зі всіма компаніями-учасниками IT Career Day, спікерами і темами, які вони розкриють. Подумати над питаннями, які б ви хотіли поставити експертам і отримати на них максимально вичерпні відповіді”, – зазначають організатори у Facebook.

Нагадаємо, IT Career Day – це захід, на якому черкащани можуть познайомитися із ІТ компаніями міста, а також дізнатися про можливості, які на сьогодні є в Черкасах. У попередні роки він відбувався у філармонії. Проте цього року через карантинні обмеження було ухвалено рішення провести його у сквері ім. Б. Хмельницького (біля ресторану “Чайка”).

На відвідувачів чекає мотиваційна сесія від експертів ринку, корисні знайомства, безкоштовні консультації від спеціалістів, запрошення на курси та стажування. А також передбачена Speaker-зона і Expo-зона.

Вхід вільний і безоплатний, проте організатори просять зареєструватися https://forms.gle/vWWbXC5S5nvUJRzT8.