Із Черкащини примусово видворять громадянина Нігерії

Із Черкащини примусово видворять громадянина Нігерії
в Новини

Співробітників Уманського РВ УДМС у Черкаській області виявили громадянина Нігерії, який ухилявся від виконання рішення про примусове повернення. Покинути територію України нігерієць зобов’язувався до 30 квітня 2021 року.

Міграційники за сприяння правоохоронців супроводили та помістили громадянина Нігерії до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Після оформлення документів на повернення до країни громадянської належності іноземця очікує примусове видворення.

Нагадаємо, 29-річного громадянина Нігерії міграційники виявили в Умані на початку квітня. Тоді йому довелося сплатити штраф та необхідно було протягом місяця виїхати з України відповідно до прийнятого рішення про примусове повернення.

На Черкащину іноземець приїхав погостювати у земляка. В Україні нігерієць перебував з 2015 року, навчаючись в одному із закладів вищої освіти на західній Україні. На період навчання був документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні, але після закінчення строку дії документа повертатися в Нігерію не захотів.

За зухвале нехтування міграційного законодавства громадянина Нігерії не тільки примусово видворять з України, а й заборонять в’їзд до 5 років.

Про це інформує Міграційна служба Черкаської області