Поширити

Із двома перевізниками у Черкасах розірвали договори

Із двома перевізниками у Черкасах розірвали договори

На сьогоднішньому засіданні виконкому проголосували за дострокове розірвання договору на перевезення в односторонньому порядку із ПП «Еліт-Транс» та із ПП «Медіт-Сервіс».

Про це повідомили на сторінці Черкаської міської ради.

ПП «Еліт-Транс» обслуговував автобусний маршрут №7 – «Вантажний порт – Вулиця Генерала Момота», а ПП «Медіт-Сервіс» – автобусний маршрут №6 – «Автовокзал – Обласна лікарня».

Підстава розірвання договору – порушення умов договору цими перевізниками щодо забезпечення чітких графіків руху на маршруті.

Раніше ми писали, що черкаські перевізники хочуть підвищити вартість проїзду в міських автобусах. Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради підтримали рішення про запуск регуляторної процедури.

Імовірно зросте вартість проїзду і в черкаських тролейбусах.

Реклама