Із Канева в Золотоношу: центр 197 округу перенесли

Із Канева в Золотоношу: центр 197 округу перенесли
в Новини

Центр 197-го виборчого округу, що на Черкащині, перенесли із Канева до Золотоноші. Про це Суспільному розповіла голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, таке рішення ухвалили на засіданні Центральної виборчої комісії 20-го серпня. “За” проголосували 10 членів комісії з 16 присутніх.

Згідно з рішенням, тепер центр округу буде в Золотоноші, окружна виборча комісія працюватиме за адресою вулиця Садовий проїзд, 10. Таке рішення було прийняте за поданням Черкаської ОДА, яка обґрунтовувала такий запит відсутністю у місті Каневі належного приміщення для роботи окружної виборчої комісії.

“Зараз складно стверджувати, наскільки зміна розташування окружної виборчої комісії вплине на хід кампанії, втім, аргументи щодо відсутності приміщення видаються дивними на фоні успішно проведеної парламентської кампанії 2019-го року та місцевих виборів 2020-го, де працювали і ОВК, і відповідна ТВК. Зараз ключовим моментом є ефективна, якісна, максимально незалежна робота ОВК, коли вона розпочне свою діяльність. Те, що один з кандидатів може отримати певні переваги, видається цілком реалістичним”, – додала у коментарі Ольга Айвазовська.