Місто Сміла перейшло на графіки подачі води через надмірне споживання питної води для поливу в приватному секторі. Однак, коли водопостачання відновлюють, із кранів тече каламутна вода, яка не відповідає вимогам.
Про це повідомив нардеп Сергій Рудик.
Нардеп приніс на засідання Верховної Ради зразок води. Попередньо, у Черкаському водоканалі провели дослідження, адже за його словами, у Смілі таких досліджень немає, де зробити. Відтак результати показали, що багато показників перевищують норму. Зокрема:
- забарвленість 330 одиниць (норма 20);
- каламутність 288 одиниць (норма 1);
- уміст заліза 23,55 одиниці (норма 0,2);
- марганець – 1,60 (норма 0,05).
Досліджувана вода не відповідає вимогам.

Окрім того, Сергій Рудик звернувся до депутатів, аби створити у Смілі військову адміністрацію.
Читайте також: Житель Черкас збирав інформацію про місця дислокації Сил оборони. Його засудили