Із початку року дорожники залатали понад 5,3 тисячі кв.м. аварійних вибоїн на Черкащині

Із початку року дорожники залатали понад 5,3 тисячі кв.м. аварійних вибоїн на Черкащині
в Новини

Дорожники з початку року на автодорогах державного значення Черкащини ліквідували понад 5,3 тисячі квадратних метрів аварійної ямковості. Зокрема, з початку лютого вже ліквідували понад 2,2 тисяч квадратних метрів ямковості. Про це повідомили в пресслужбі САД у Черкаській області.

Роботи з ямкового ремонту проводяться виключно на тих дорогах, які ще капітально не ремонтувалися. Окрім ліквідації ямковості, проводяться роботи із водовідведення з проїжджої частини, засипання ям та промоїн на узбіччі.

Працівники дорожніх підприємств ліквідовують ямковість, яка утворилась через несприятливі погодні умови зимового періоду. Коливання температури повітря від плюсових до мінусових показників та несприятливі погодні умови спричиняють руйнування покриття на частині автомобільних доріг держзначення.

Аварійна ліквідація вибоїн першочергово проводиться на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. Підрядні дорожні організації виконують аварійні роботи з ліквідації ямковості із застосуванням органо-мінеральних сумішей.