Із заступника міського голови Черкас прокуратура хоче стягнути 170 тис. грн

в Новини

Черкаською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позовну заяву про стягнення до місцевого бюджету коштів у сумі 170 тис. грн із заступника міського голови Черкас Ігоря Волошина, яким допущено незаконне звільнення посадової особи одного з структурних підрозділів Черкаської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської місцевої прокуратури.

Установлено, що порушення вимог законодавства з вини відповідача зумовили поновлення звільненого працівника на роботі та виплату за рахунок бюджету коштів за вимушені прогули на підставі рішення суду.

Саме Ігор Волошин поставив свій підпис під звільненням директорки департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілії Маліщук, яка нібито перебувала на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння. Питання ж про звільнення чиновниці поставив інший заступник міського голови Юрій Ботнар, у якого з директоркою департаменту виник конфлікт.

Рішенням суду Лілію Маліщук було поновлено на посаді, а її звільнення визнано незаконним. Нині вона працює в департаменті охорони здоров’я.

За словами Ігоря Волошина він чекатиме на ухвалу суді і вже діятиме відповідно до неї:

«Те, що прокуратура порушила таку справу, то має на це право. Буде ухвала суду, буду відповідно реагувати. Якщо буде таке рішення — повертати, то якось будемо вирішувати це питання. Я законослухняний громадянин».

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Черкаським спортсменам призначили обласну стипендію
Новини
У центрі реабілітації «Жага життя» — нова керівниця
Новини
У Черкасах знову проводитимуть джазові вечори