Кафедри двох ВУЗів Черкас отримали наукову літературу від благодійного фонду “Національне Відродження”

Кафедри двох ВУЗів Черкас отримали наукову літературу від благодійного фонду “Національне Відродження”
в Новини, Освіта і наука

В рамках Всеукраїнської благодійної акції зі збору української літератури благодійним фондом «Національне Відродження» сьогодні було передано першу партію наукової літератури видавництва «Смолоскип» провідним навчальним закладам Черкас.

Зокрема, книги отримали кафедра історії України та суспільних дисциплін Черкаського державного технологічного університету та кафедра гуманітарних наук та іноземних мов Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

В усіх навчальних закладах України зараз навчаються студенти зі східних областей, тому ці книги допоможуть сформувати молоде патріотичне покоління, адже лише знаючи історію своєї країни можна впевнено крокувати в майбутнє.

1

Доктор історичних наук, професор ЧДТУ Микола Іванович Бушин, отримуючи книги для кафедри, зазначив, що на початку навчального року ця література буде використовуватися у навчанні студентів.

4

– Я передам ці книги в бібліотеку університету і впевнений, що вони стануть у нагоді під час навчання. Поповнення бібліотек патріотичною та науковою літературою – гарна практика, яка повинна виходити на регулярний рівень. Особисто я презентував бібліотеці ЧДТУ 1511 книг різних жанрів: художнього, пізнавального, наукового тощо. І постійно закликаю викладацький склад нашого закладу поповнювати бібліотеку, – зауважив Микола Бушин.

2