Кандидати на Черкащині продовжують задобрювати виборців кашею та дитячими святами

Кандидати на Черкащині продовжують задобрювати виборців кашею та дитячими святами
в Новини

На Черкащині кандидати в депутати продовжують організацію дитячих свят, футбольних турнірів, роздачу каш.

Так, у неділю (11 жовтня) в Чигирині на стадіоні «Колос» відбулися футбольні змагання серед дітей за підтримки кандидата на посаду міського голови Степана Буханця (самовисуванець). Після завершення змагань він нагородив призерів грамотами, медалями та подарував командам футбольну форму.

Chuguryn_Byhanec

Того ж дня в Черкасах близько 17.00, у дворі будинку на Героїв Дніпра, 69 (округ №40) за ініціативи кандидата в депутати до міськради Нарека Казаряна (ВО «Черкащани») провели дитяче свято. Дітей розважали аніматори. Також було організовано футбольний матч між командами хлопчаків з двору, окрім цього для розваг було надано два батути. Майданчик оздобили банерами з написом «Голосуйте за Нарека Казаряна». Сам кандидат спілкувався з жителями двору та роздавав їм агітматеріали партії. На святі була присутня й Інна Кукуленко-Лук’янець (ВО «Черкащани», кандидат до облради по округу №70), яка теж роздавала агітматеріали та спілкувалась із виборцями. Для усіх присутніх безкоштовно розливали каву та чай.

Дитяче свято 10 жовтня на вулиці Героїв Сталінграда, 16 (округ № 42), організовано і за підтримки ВО «Батьківщини» та зокрема кандидата в депутати від цієї партії Олексія Мельника. На ньому роздавали агітаційні матеріали та працювала надувна гірка.

Cherkasy_Melnik

За сприяння кандидата в депутати В’ячеслава Черненка (ВО «Черкащани»), в суботу, по вулиці Гагаріна, 93-95 (округ №39) також відбулося свято для дітей. Там працювали аніматори, аквагрим, батут. Дітям роздавали безкоштовно цукерки та сік. Нагадаємо, що В. Черненко вже не вперше організовує подібний захід.

Крім цього, наступного дня на вулиці Гагаріна, 83, 85, кандидат провів зустріч з виборцями, на якій їх пригощали кашею.

Нею годували виборців і від кандидата в депутати Олександра Халамейдика (ВО «Черкащани»), у неділю на вулиці Чехова, 39 (округ №36).

Дитяче свято відбулося на Соборній площі і за ініціативи кандидата в депутати до облради Ольги Уварової (округ №79). Перед тим, містом були розклеєні афіші-запрошення у не визначених для цього місцях, з фотографією кандидатки та емблемою святкової агенції «Мир торжества». Впродовж чотирьох годин дітей та батьків розважали аніматори, біт-боксери, вокалісти та інші. Всім присутнім роздавали льодяники та купон-знижку на 7% на проведення свята агенцією «Мир торжества». «Це ніяка не політика, а просто жест доброї волі, свято від чистого серця» – наголосив ведучий заходу.

Cherkasy_Uvarova

У той же день, від кандидата на посаду депутата міськради від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна у межах мікрорайону Митниця (округ №40) був організований суботник. Так, агітатори в жилетках прибирали та прикрашали прибудинкові території. Опісля мешканців будинків, біля яких проводилися роботи, пригощали кашею.

Cherkasy_sybotnik_Trenkin2

DCIM101MEDIA

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно ст. 6о ч. 4 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

За інформацією ГМ ОПОРА