Кандидатка від “Відродження” на посаду міського голови Умані заявляє, що не вітала Цебрія з перемогою

Кандидатка від “Відродження” на посаду міського голови Умані заявляє, що не вітала Цебрія з перемогою
в Новини

Про це вона написала у своєму зверненні до уманчан. Окрім того вона заявила, що результати виборів на посаду міського голови м. Умань було сфальсифіковано.

 – Олександр Цебрій заявляє, що я начебто привітала його з перемогою на виборах міського голови міста Умань. Цю його заяву вже почали розповсюджувати окремі продажні ЗМІ. Для того щоб зняти усі запитання та не допустити подальших спекуляцій, інформую Вас: я Цебрія не вітала.

Результати виборів міського голови, які відбулися 25 жовтня, було сфальсифіковано на користь Олександра Цебрія. Зафіксовано численні порушення під час голосування на дому. Крім того, під час підрахунку голосів на дільницях зіпсовані бюлетені перекладали до бюлетенів «за» Олександра Цебрія.

Зараз ми оскаржуємо результати в територіальній виборчій комісії (ТВК) та суді і вимагаємо повторного підрахунку голосів, – написала вона на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Нагадаємо, перед цим про фальсифікацію виборів по Умані заявляв і нардеп (член президії партії «Відродження») Антон Яценко, який активно просуває на посаду міського голови Ірину Плетньову. На підтвердження своїх слів він навіть навів результати екзит-полу Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ».

Про зовсім інші результати виборів заявляв нардеп «Народного Фронту» Максим Поляков, який підтримує кандидата на посаду мера Олександра Цебрія. Нардеп керувався даними Асоціації Уманського осередку регіонального відділення соціологічна асоціація «Україна».

Кандидат у депутати до Черкаської обласної ради Сергій Рубан також публікував попередні результати підрахунку голосів, за якими з невеликим відривом лідирував Олександр Цебрій.