Канівчани протестують проти голови РДА та будівництва курників “Нашої Ряби”

в Новини

15 квітня у Каневі свободівці спільно з ГО “Майдан”, іншими громадськими організаціями та небайдужими канівчанами провели попереджувальну акцію проти необґрунтованого підняття тарифів на комунальні послуги, проти будівництва нових пташників “Нашої Ряби” та проти призначеного колишнього чиновника Канівської міської ради часів Януковича “регіонала” Сергія Дубенця головою РДА. Активісти провели мітинг у центрі міста, перекривши центральну дорогу.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації ВО “Свобода”.

Акція проходила під гаслами: “Європейським тарифам – європейські зарплати, пенсії”, “Нові тарифи – геноцид народу”, “За підняття тарифів Кабмін у відставку”, “Недопустимо реваншу регіоналів” тощо. Майже одностайно присутні підтримали резолюцію до Президента України, у якій вимагали від гаранта втрутитись у питання необґрунтованого підняття тарифів на комунальні послуги, розв’язати проблему з пташниками “Нашої Ряби”, зокрема щодо користування підприємством для власних потреб артезіанську воду, та призначення колишнього чиновника Канівської міської ради часів Януковича, “регіонала” Сергія Дубенця головою РДА.

Коментуючи проведену акцію, голова Канівської МПО ВО “Свобода” Сергій Засенко зазначив: “Сьогодні відбулася попереджувальна протестна акція із привернення уваги влади до проблем канівців, адже на наші телеграми, звернення та зустрічі влада не реагує і вперто демонструє методи попереднього режиму Януковича. Нині вже инший час. За нову країну поклали своє життя на Майдані та на фронті російсько-української війни кращі сини і дочки нашої землі. Тому ми і надалі будемо гуртуватися, нарощувати сили до появи дійсно української, народної влади”.