Канівчанка дебютувала на подіумі у одного з найкращих дизайнерів України

Канівчанка дебютувала на подіумі у одного з найкращих дизайнерів України
в Новини

Канівчанка Дарина Майстренко дебютувала на MBKFD у дизайнерки Лілії Літковської, яка вважається однією з найкращих в Україні. Про це йдеться у повідомленні Нового каналу, інформує «Kanos».

«У Даші був «ексклюзив». Це означає, що вона не мала права працювати на інших показах. Так буває, коли дизайнеру дуже подобається модель, і він не хоче віддавати її ще комусь, компенсуючи це грошима. Це завжди вигідніше і престижніше. Вважаю, що почати з показу однієї з кращих українських дизайнерів, та ще й з «ексклюзиву» – це дуже хороший старт. Даша прекрасно виглядала на подіумі, була розкутою і спокійною», – відзначив експерт реаліті «Супермодель по-українськи» Сергій Нікітюк.

Натомість сама Даша не стримувала свого хвилювання та емоцій по завершенню показу.

«Я дуже хвилювалася. Це був мій перший у житті показ, не рахуючи тих, що були на проекті. Поруч зі мною ходили досвідчені моделі, які роблять по 15 показів за тиждень. Для них це просто, як почистити зуби. І тут я, новачок, демонструю шикарні речі такого відомого дизайнера. Навколо дуже багато глядачів. Було круто», – констатувала дівчина.

Нагадаємо, що Дарина Майстренко лідирує в Інтернет-голосуванні серед числа учасниць телепроекту «Супермодель по-українськи».

sg6mzb1n5yw

Фото: зі сторінки Нового каналу