Канівська лікарня тепер має комп’ютерний томограф

Канівська лікарня тепер має комп’ютерний томограф
в Новини

Обладнання було доставлено Канівській багатопрофільній лікарні за кошти державного бюджету через Державне підприємство «Медичні закупівлі України» як опорному закладу у п’ятницю, 26 лютого. Про це повідомляє Канівська міська рада.

За допомогою комп’ютерного томографа можна оглядати будь-яку частину тіла, але найчастіше його використовують при огляді таких частин тіла як: м’які тканини, таз, кров’яні судини; легені, мозок, живіт, кістки.

Обстеження на комп’ютерному томографі також є хорошим способом для діагностування будь-якого виду онкопухлин. КТ кісток дає чіткі знімки самих кісток, великих кровоносних судин, м’язів та нервів.

При КТ головного мозку знімок виходить досить чітким, що дозволяє лікареві краще оцінити стан хворого, поставити діагноз і спрогнозувати відповідне лікування, це стосується і інших органів тіла. Також досить часто можна попередити інсульт або оцінити небезпеку отриманих травм головного мозку.

До сьогодні в Каневі комп’ютерного томографа не було і хворим доводилося їхати для проведення такої діагностики до інших міст, зокрема, в Черкаси чи до Києва. Відтак, в цих закладах утворювалися величезні черги для проведення безкоштовного обстеження, що займало багато часу. Як вихід – пропонувалося пройти томографію платно, що коштує 1500 грн і більше.