Канівські футболісти провели навчально-тренувальні збори в Карпатах

Канівські футболісти провели навчально-тренувальні збори в Карпатах
в Новини

В межах підготовки до обласної першості з футболу, команда канівських футболістів 2002-2004 років народження провела навчально-тренувальні збори у Карпатах. Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію ДЮСШ.

Зауважимо, що наприкінці літа, п’ятнадцятеро канівських футболістів 2002-2004-го років народження під керівництвом тренера Михайла Варварського провели навчально-тренувальні табори на футбольних полях Івано-Франківської та Закарпатської області.

За вісім днів було проведено 8 контрольних матчів, які проходили на футбольних полях с. Ясіня Закарпатської області, в  м. Івано-Франківськ, м. Яремча Івано-Франківської області.

Канівські футболісти отримали можливість позмагатися із командами міст, футбольні школи яких приймають участь у вищій та першій лігах дитячо-юнацької ліги України. А саме: «Оболонь» (м.Київ), «Прикарпаття» та «Ніка» (м.Івано-Франківськ), «Буковина» (м. Чернівці), команди міст Калуша, Луцька, Тернополя.

Під час перебування у Карпатах молоді футболісти побували в аквапарку, в курортному містечку Буковель, покупалися в р. Чорна Тиса та здійснили сходження на Говерлу.