Казарян прокоментував забудову Замкового узвозу

Казарян прокоментував забудову Замкового узвозу
в Новини

Згідно проєкту забудови Замкового узвозу, на самому пагорбі буде двоповерхова будівля, яка каскадом переходитиме у триповерхову, внизу – три чотириповерхові, а з правої сторони від оглядового майданчика – восьмиповерхівка, уточнив у коментарі виданню “ВиЧЕрпно” депутат ЧМР Нарек Казарян.

Міський голова Черкас напередодні у своєму дописі на фейсбуці зазначив, що висотність будинків навколо має бути такою, щоб не перекривати вид на Дніпро з оглядового майданчика в сквері Богдана Хмельницького.

На запитання журналіста “Вичерпно” до депутата міської ради та одного з очільників будівельної компанії “Надія” (компанія, яка здійснюватиме забудову, – ред.) Нарека Казаряна, чи не перекриє 8-поверхова будівля краєвиди Дніпра, він відповів:

“Ви особисто виїжджали на це місце? Якщо виїдете, то ви самі відповісте на це запитання”.

Та не всі містяни поділяють захоплення появою нового житлового комплексу й занепокоєні, що через забудову буде зруйноване історичне місце Черкас, яке можна було б привести до ладу й зробити родзинкою обласного центру.

Також Казарян запевнив, що проєктом передбачена кількість паркомісць відповідно до кількості квартир в будинках. Вони будуть розташовані всередині комплексу.

Прокоментував Казарян і коментарі під дописом міського голови, деякі з яких нагадували такі, що написані ботами.

– Я не працівник міської ради, не всіх знаю в обличчя. Але я можу сказати відверто, що просив хлопців зі свого футбольного клубу “Карбон” підтримати мене і компанію забудовника по цьому питанню в соцмережах. Так, деякі молоді хлопці взяли там під одну копірку написали. Я їм не давав ніякі тезиси, – сказав депутат.

Двоповерховий будинок, споруджений наприкінці ХІХ століття, який у місті знають як «будинок із грифонами», збережуть і реставрують. А от іншу історичну будівлю – дім Школьникова – може спіткати не така оптимістична доля.