Казна місцевих бюджетів поповнилась понад двома мільярдами гривень податків

Казна місцевих бюджетів поповнилась понад двома мільярдами гривень податків
в Новини

До місцевих бюджетів Черкаської області з початку року надійшло 2 млрд 43 млн грн. податків, що на 465 млн грн. більше, ніж торік. Про це повідомляють в Головному управлінні ДФС у Черкаській області.

Податку на доходи фізичних осіб за цей період надійшло  більше мільярда гривень. Земельного податку та орендної плати за землю платники перерахували 382,4 млн грн. Надходження єдиного податку становлять 294 млн грн. Окрім того місцеві бюджети отримали 163,6 млн грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів, тобто алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів.

У фіскальній службі області очікують, що надходження податків за десять місяців складуть 2 млрд 107,1 млн грн. За цієї умови розпис рад буде виконано на 112,8%, а надходження понад розпис складуть 239,1 млн.грн.

Також днями перетне трьохмільярдну позначку збір платежів до загального фонду державного бюджету. Загалом від області до бюджетів усіх рівнів від початку року надійде 5,1 млрд  гривень податків і зборів.

Сайт Черкаської ОДА.