Керівник «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій» вітає підприємців з їхнім святом

Керівник «Агенції підтримки  підприємництва та інвестицій» вітає підприємців з їхнім святом
в Новини

Шановні підприємці!

Від імені Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця.

Сьогодні навіть важко уявити таку галузь, у якій не задіяна праця підприємців. На наше переконання, підприємці – це та рушійна сила, яка допоможе відновити економіку нашої держави.

Україна, займаючи ідеальне географічне положення і маючи такий потужний потенціал в різних галузях економіки, просто зобов’язана бути економічно незалежною. А влада повинна створити всі умови для розвитку підприємництва та залучення інвестицій, як зовнішніх, так і внутрішніх.

Від ефективної співпраці представників соціально відповідального бізнесу та влади залежить створення нових робочих місць та вирішення наболілих соціально-економічних проблем.

Бути підприємцем – це насамперед клопітка праця, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння ефективно працювати в умовах ринку. Однак ми впевнені, що майбутнє Черкащини – за сміливими, рішучими, ініціативними підприємцями, які працюють задля власного добробуту і процвітання рідного краю. Тож від колективу Агенції щиро бажаємо Вам і Вашим родинам щедрої долі та міцного здоров’я.

З повагою

Євгеній Глєбов, громадський діяч