Керівник черкаського підприємства умисно ухилився від сплати податків на суму 6,3 мільйона гривень

Керівник черкаського підприємства умисно ухилився від сплати податків на суму 6,3 мільйона гривень
в Новини

Незаконні оборудки виявили співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області.

Встановлено, що керівник черкаського підприємства умисно ухилився від сплати податків на суму 6,3 млн. грн. В порушення норм чинного податкового законодавства директор підприємства відображав у податковій звітності фіктивні операції з придбання мінеральних добрив у підконтрольного суб’єкта господарювання. А продукція підприємства оформлялась як мінеральні добрива відомого вітчизняного виробника.

Було з’ясовано, що для відображення походження продукції було використано реквізити п’ятнадцяти фіктивних фірм, легітимність здійснення операцій з якими неможливо підтвердити у зв’язку з переоформленням цих фірм на підставних осіб, зареєстрованих у зоні проведення АТО.

За результатами позапланової документальної перевірки підприємству донараховано майже 2,5 млн.грн. податку на прибуток та 3,8 млн.грн. податку на додану вартість.

За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області розпочате кримінальне провадження. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.

Про це повідомляє ДФС у Черкаській області.