Керівник приватного підприємства ухилився від сплати 2,5 млн грн податків

Депутат однієї із районних рад Черкащини, який намагався приховати статки, сплатить штраф
besplatka_728_90_ukr

Завершено досудове розслідування та направлено до Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно службової особи одного з черкаських товариств за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах та службового підроблення.

Про це повідомляє пресслужба  прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, обвинувачений шляхом безпідставного формування та відображення у податковій звітності податкового кредиту з податку на додану вартість, за рахунок відображення взаємовідносин з контрагентами з ознаками фіктивності умисно ухилився від сплати податку на додану вартість за 2017-2018 роки на загальну суму понад 2,5 млн грн.

У ході досудового слідства завдані державі завдані збитки в сумі 2,5 млн грн не відшкодовано, у зв’язку з чим судом задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на майно правопорушника вартістю 2,1 млн грн, а також прокурором в інтересах держави до суду скеровано позов про стягнення з обвинуваченого 2,5 млн грн несплачених податків.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

First1

Можливо Вас зацікавить